Mecz między ŁKS Łódź i Ruch Chorzów na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz - końcowy wynik 2-0

Pierwsza część spotkania między ŁKS Łódź a Ruch Chorzów zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-08-19 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy ŁKS Łódź a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: Pirulo 35' 1-0 M. Lorenc 48' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 54'

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna natomiast Ruch Chorzów z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Podbeskidzie.

W dobie dzisiejszych czasów fani futbolu śledzą fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy jak M. Kowalczyk nierzadko zaserwowały wyśmienitym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, rzadko okazuje się, że są to zmagania nużące. Natrafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić mecze futbolowe ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. ŁKS Łódź oraz Ruch Chorzów i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.